Hakkımızda

 DiscordMagazin Tarafsız Habercilik


Discord camiasında gerçekleşmekte olan olayları siz değerli DiscordMagazin takipçilerimize tarafsızca en doğru şekilde paylaşıyoruz. Kayda değer discord olaylarının paylaşıldığı haber sitemizi küçük çaplı instagram sayfaları ile kıyaslamayın. Bizler sizler için en iyi içerikleri ve olayları araştırıyor ve emek sarf ederek sunuyoruz.

Geniş bir kadro ekibine sahip olmamız bir yana bir çok discord sunucu ile ortak çalışmalarımız mevcut bu şekilde sizler için en iyi ve uygun haberleri sunma imkanına sahip olabiliyoruz sizlerden gelen en değerli haberleri ise site adresimizde tekrardan sizlere sunuyoruz.

Discord sunucularında yaşanan kavgaları kendimizce en tarafsız şekilde yayınlamaya çalışıyoruz. Kesinlikle herhangi bir kavga olayında taraf ajansımızca tutulmaz tutulamaz iki tarafada eşit bir açıdan konu ele alınır.

Discord ifşalarında kişisel bilgi ve görsel paylaşımı kesinlikle magazin sitemizde yasaktır. Ancak kişisel mesaj ifşaları sitemizde paylaşılabilir. Kişisel reel hayat'a büyük ölçekte zarar vermeyen her türlü ifşa sitemizde kabul görmektedir.

Yorum Gönder